Memeleri Büyütmenin Doğal Yolları

gogus-buyutme
Memeleri Büyütme Yöntemleri
20 Mart 2017
göğüs-büyütme-masajı-nedir
Küçük Memeleri Büyütme Yolları
21 Mart 2017

Memeleri Büyütmenin Doğal Yolları

göğüs-büyütme-masajı-nedir

göğüs-büyütme-masajı-nedir

Uzman Desteği Alın

Memeleri Büyütmenin Doğal Yolları

Memeleri büyütmenin doğal yolları, göğüs büyütme masajları, göğüs büyütme kremleri. Memeleri büyütmenin doğal yolları hakkında yazılmış makale.

Memeleri büyütmenin doğal yolları hakkında yazılmış bilgi amaçlı. Bu makalede memeleri büyütmenin doğal yolları iki bölümde bölümde incelenmektedir. Bunlar bitkisel yöntemler ve egzeriz yöntemleri.

Memeleri Büyüten Bitkiler

Çemen Tohumu

Çemenotu tohumları yüksek oranlarda diosgenin (kadın cinsiyet hormonu östrojenin yarı sentetik formunu elde etmek için kullanılan kimyasal) içerir. Östrojenin başlıca iki etkisi göğüs büyümesiyle ilgilidir. Hormon, göğüs hücrelerinin büyümesine yol açar ve su tutulmasına neden olur. Gerçekten de, birçok kadının doğum kontrolü için aldığı ve östrojen içeren hapların yan etkileri. Göğüslerde büyüme hissi ve vücutta su toplanmasıdır. Çemenotu tozuyla göğüslere masaj yapmak denemeye değer bir başka yöntemdir. Çünkü göğüs dokuları bitkisel kimyasalları belli oranlarda emer. (kaynak:milliyet com tr)

Hatmi Çiçeği

Vücut direncini ve kadın hormonlarını dengeler. (kaynak:hurriyetaile com)

Yulaf Otu

Vücut direncini artırır. (kaynak:saglikmeydanı com)

Guava

Üzerine yapılan araştırmalarda göğüs büyütücü etkisi olduğu ortaya çıkmıştır. Bu da bize düzenli kullanım sonucunda doğal yoldan istediğimiz ölçülere kavuşma fırsatı tanıyor. (kaynak:bakimsitesi com)

Damiana

Özellikle cinsellikle ilgili depresyonlara ve korkulara karşı çok etkili bir bitkidir. Erkek ve dişi cinsel sistemlerini güçlendirir. Damiana kadınlar tarafından libido (cinsel arzu) güçlendiricisi ve cinsel soğukluğun (frijit) giderilmesi için kullanılır. (kaynak:bitkiseltedavi03 blogcu com)

Rezene

Rezenin içinde vücuttaki östrojen seviyesini arttırarak meme dokusunun büyümesini sağlayan flavonoidler açısından yüksektir. (kaynak:ciltsitesi com)

Memeleri Büyütme Hareketleri

Memeleri Büyütme Egzersizleri – 1

Bu koltuk altı masaj hareketi koltuk altında bulunan kasları harekete geçirerek göğüslerinizin daha dik ve büyük görünmesini sağlayacaktır. Bu hareketi iki göğüsünüzün koltuk altına veya küçük göğüsünüze yakın koltuk altına uygulayınız.

Kolunuzu dik bir vaziyette yukarı kaldırın.

Koltuk altınıza, göğüsünüzün iç kısmına doğru hareket edecek şekilde ovarak masajı uygulayın.

Memeleri Büyütme Egzersizleri – 2

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Destek için soğuk su veya buz kullanabilirsiniz. Soğuk su göğüs bölgesini daha iyi uyaracağı için daha kolay hissedebilirsiniz.

Bu hareket göğüslerinizin büyümesine yardımcı olacaktır. Bu masajı her iki göğsünüze veya küçük göğsünüze uygulamalısınız.

Avucunuzu göğsünüze, göğüs ucunuz göğüsünüzün tam ortasına gelecek şekilde yerleştirin.

Avucunuzun vücudunuzun iç kısmına doğru yavaş bir şekilde dairesel hareketlerle hareket yapın.

Bu hareketleri 4-5 dakika boyunca yapın.

Memeleri Büyütme Egzersizleri – 3

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Her iki göğüsünüzü birbirine yavaşça ve hafif bir şekilde bastırarak yaklaştırıp uzaklaştırın.

Bu hareketi 2-3 dakika boyunca uygulayın.

Memeleri Büyütme Egzersizleri – 4

Bu hareketi, kollarınızı düz bir şekilde bir duvara doğru dikerek kendinizi itip çekebilirsiniz veya hafif bir şekilde şınav hareketi yapabilirsiniz. Bu hareketlerle göğüsünüzde farkedilir bir değişim olacaktır.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.