Göğüs Büyütücü Bitki Yağları
12 Haziran 2017
göğüs-büyütme-masajı-nedir
Bitkisel Göğüs Büyütme İlaçları
14 Eylül 2017

Bitkisel Göğüs Büyütme

göğüs-büyüten-yiyecekler

göğüs-büyüten-yiyecekler

Uzman Desteği Alın

Bitkisel Göğüs Büyütme

Bitkisel göğüs büyütme, göğüs büyütücü bitkisel çözümler, göğüs büyütme yöntemleri. Bitkisel göğüs büyütme ve göğüs büyütme egzersizleri hakkında.

Bitkisel göğüs büyütme yöntemleri hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. Bitkisel göğüs büyütme için kullanılan bitkiler makalenin devamında yer almaktadır. Bitkisel göğüs büyütme makalesinin devamında göğüs büyütme egzersizlerini okuyabilirsiniz.

Göğüs Büyüten Bitkiler

Rezene : Vücuttaki östrojen seviyesini arttırarak meme dokusunun büyümesini sağlayan flavonoidler açısından yüksektir. (kaynak:ciltsitesi com)

Damiana : Özellikle cinsellikle ilgili depresyonlara ve korkulara karşı çok etkili bir bitkidir. Erkek ve dişi cinsel sistemlerini güçlendirir. Damiana kadınlar tarafından libido (cinsel arzu) güçlendiricisi ve cinsel soğukluğun (frijit) giderilmesi için kullanılır. (kaynak:bitkiseltedavi03 blogcu com)

Çemen Tohumu : Yüksek oranlarda diosgenin (kadın cinsiyet hormonu östrojenin yarı sentetik formunu elde etmek için kullanılan kimyasal) içerir. Östrojenin başlıca iki etkisi göğüs büyümesiyle ilgilidir. Hormon, göğüs hücrelerinin büyümesine yol açar ve su tutulmasına neden olur. Gerçekten de, birçok kadının doğum kontrolü için aldığı ve östrojen içeren hapların yan etkileridir. Bu göğüslerde büyüme hissi ve vücutta su toplanmasıdır. Çemenotu tozuyla göğüslere masaj yapmak denemeye değer bir başka yöntemdir. Çünkü göğüs dokuları bitkisel kimyasalları belli oranlarda emer. (kaynak:milliyet com tr)

Guava : Üzerine yapılan araştırmalarda göğüs büyütücü etkisi olduğu ortaya çıkmıştır. Bu da bize düzenli kullanım sonucunda doğal yoldan istediğimiz ölçülere kavuşma fırsatı tanıyor. (kaynak:bakimsitesi com)

Hatmi Çiçeği : Vücut direncini ve kadın hormonlarını dengeler. (kaynak:hurriyetaile com)

Yulaf Otu : Vücut direncini artırır. (kaynak:saglikmeydanı com)

Göğüs Büyütücü Egzersizler

Göğüs Büyütücü Egzersizler – 1

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Her iki göğüsünüzü birbirine yavaşça ve hafif bir şekilde bastırarak yaklaştırıp uzaklaştırın.

Bu hareketi 2-3 dakika boyunca uygulayın.

Göğüs Büyütücü Egzersizler – 2

Bu koltuk altı masaj hareketi koltuk altında bulunan kasları harekete geçirerek göğüslerinizin daha dik ve büyük görünmesini sağlayacaktır. Bu hareketi iki göğüsünüzün koltuk altına veya küçük göğüsünüze yakın koltuk altına uygulayınız.

Kolunuzu dik bir vaziyette yukarı kaldırın.

Koltuk altınıza, göğüsünüzün iç kısmına doğru hareket edecek şekilde ovarak masajı uygulayın.

Göğüs Büyütücü Egzersizler – 3

Bu hareketi, kollarınızı düz bir şekilde bir duvara doğru dikerek kendinizi itip çekebilirsiniz veya hafif bir şekilde şınav hareketi yapabilirsiniz. Bu hareketlerle göğüsünüzde farkedilir bir değişim olacaktır.

Göğüs Büyütücü Egzersizler – 4

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Destek için soğuk su veya buz kullanabilirsiniz. Soğuk su göğüs bölgesini daha iyi uyaracağı için daha kolay hissedebilirsiniz.

Bu hareket göğüslerinizin büyümesine yardımcı olacaktır. Bu masajı her iki göğsünüze veya küçük göğsünüze uygulamalısınız.

Avucunuzu göğsünüze, göğüs ucunuz göğüsünüzün tam ortasına gelecek şekilde yerleştirin.

Avucunuzun vücudunuzun iç kısmına doğru yavaş bir şekilde dairesel hareketlerle hareket yapın.

Bu hareketleri 4-5 dakika boyunca yapın.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.