Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

göğüs-büyütme-masajı-nedir
Bitkisel Göğüs Büyütme İlaçları
14 Eylül 2017

Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

göğüs-büyütme-masajı-nedir

göğüs-büyütme-masajı-nedir

Uzman Desteği Alın

Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Doğal göğüs büyütme yöntemleri, göğüs büyütme bitkisel çözüm, göğüs büyütme kremleri, göğüs büyütme yöntemleri bitkisel hakkında.

Doğal göğüs büyütme yöntemleri hakkında yazılmı şbilgi amaçlı makale. Doğal göğüs büyütme yöntemleri hakkında bilgilerin bulunduğu makale. Doğal göğüs büyütme yöntemleri iki kategoride incelenmeli. Bunlar bitkisel ürünler ve göğüs büyütme egzersizleridir. Doğal göğüs büyütme yöntemleri makalemizde bu iki başlık hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

Göğüs Büyütme Yöntemleri – Bitkisel

Rezene : Vücuttaki östrojen seviyesini arttırarak meme dokusunun büyümesini sağlayan flavonoidler açısından yüksektir. (kaynak:ciltsitesi com)

Guava : Üzerine yapılan araştırmalarda göğüs büyütücü etkisi olduğu ortaya çıkmıştır. Bu da bize düzenli kullanım sonucunda doğal yoldan istediğimiz ölçülere kavuşma fırsatı tanıyor. (kaynak:bakimsitesi com)

Damiana : Özellikle cinsellikle ilgili depresyonlara ve korkulara karşı çok etkili bir bitkidir. Erkek ve dişi cinsel sistemlerini güçlendirir. Damiana kadınlar tarafından libido (cinsel arzu) güçlendiricisi ve cinsel soğukluğun (frijit) giderilmesi için kullanılır. (kaynak:bitkiseltedavi03 blogcu com)

Hatmi Çiçeği : Vücut direncini ve kadın hormonlarını dengeler. (kaynak:hurriyetaile com)

Çemen Tohumu : Yüksek oranlarda diosgenin (kadın cinsiyet hormonu östrojenin yarı sentetik formunu elde etmek için kullanılan kimyasal) içerir. Östrojenin başlıca iki etkisi göğüs büyümesiyle ilgilidir. Hormon, göğüs hücrelerinin büyümesine yol açar ve su tutulmasına neden olur. Gerçekten de, birçok kadının doğum kontrolü için aldığı ve östrojen içeren hapların yan etkileridir. Bu göğüslerde büyüme hissi ve vücutta su toplanmasıdır. Çemenotu tozuyla göğüslere masaj yapmak denemeye değer bir başka yöntemdir. Çünkü göğüs dokuları bitkisel kimyasalları belli oranlarda emer. (kaynak:milliyet com tr)

Yulaf Otu : Vücut direncini artırır. (kaynak:saglikmeydanı com)

Göğüs Büyütme Yöntemleri – Egzersizler

Göğüs Büyütücü Egzersizler – 1

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Destek için soğuk su veya buz kullanabilirsiniz. Soğuk su göğüs bölgesini daha iyi uyaracağı için daha kolay hissedebilirsiniz.

Bu hareket göğüslerinizin büyümesine yardımcı olacaktır. Bu masajı her iki göğsünüze veya küçük göğsünüze uygulamalısınız.

Avucunuzu göğsünüze, göğüs ucunuz göğüsünüzün tam ortasına gelecek şekilde yerleştirin.

Avucunuzun vücudunuzun iç kısmına doğru yavaş bir şekilde dairesel hareketlerle hareket yapın.

Bu hareketleri 4-5 dakika boyunca yapın.

Göğüs Büyütücü Egzersizler – 2

Bu koltuk altı masaj hareketi koltuk altında bulunan kasları harekete geçirerek göğüslerinizin daha dik ve büyük görünmesini sağlayacaktır. Bu hareketi iki göğüsünüzün koltuk altına veya küçük göğüsünüze yakın koltuk altına uygulayınız.

Kolunuzu dik bir vaziyette yukarı kaldırın.

Koltuk altınıza, göğüsünüzün iç kısmına doğru hareket edecek şekilde ovarak masajı uygulayın.

Göğüs Büyütücü Egzersizler – 3

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Her iki göğüsünüzü birbirine yavaşça ve hafif bir şekilde bastırarak yaklaştırıp uzaklaştırın.

Bu hareketi 2-3 dakika boyunca uygulayın.

Göğüs Büyütücü Egzersizler – 4

Bu hareketi, kollarınızı düz bir şekilde bir duvara doğru dikerek kendinizi itip çekebilirsiniz veya hafif bir şekilde şınav hareketi yapabilirsiniz. Bu hareketlerle göğüsünüzde farkedilir bir değişim olacaktır.

Doğal göğüs büyütme yöntemleri hakkında yazılmış bilgi amaçlı makalemizi okudunuz. Doğal göğüs büyütme yöntemleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.