Memeleri Büyüten Bitkiler
20 Mart 2017
göğüs-büyütme-masajı-nedir
Memeleri Büyütmenin Doğal Yolları
20 Mart 2017

Memeleri Büyütme Yöntemleri

gogus-buyutme

gogus-buyutme

Uzman Desteği Alın

Memeleri Büyütme Yöntemleri

Memeleri büyütme yöntemleri, göğüs büyütme yöntemleri İbrahim Saraçoğlu, göğüs büyütme bitkisel çözüm. Memeleri büyütme yöntemleri hakkında yazılmış makale.

Memeleri büyütme yöntemleri hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. memeleri büyütme yöntemleri 2 kategoride incelenmelidir. Bunlar doğal yöntemler ve protez ameliyatlarıdır. Biz size bu makalede doğal yöntemleri anlatacağız. Doğal memeleri büyütme yöntemleri ise 2 bölümde incelenmelidir. Bunlar meme büyütme egzersizleri ve doğal ürünlerdir.

Memeleri büyüten bitkiler makalesinde öncelikle memeleri büyütme egzersizleri hakkında bilgi verelim.

Memeleri Büyüten Bitkiler

Rezene : Rezenin içinde vücuttaki östrojen seviyesini arttırarak meme dokusunun büyümesini sağlayan flavonoidler açısından yüksektir. (kaynak:ciltsitesi com)

Hatmi Çiçeği : Vücut direncini ve kadın hormonlarını dengeler. (kaynak:hurriyetaile com)

Yulaf Otu : Vücut direncini artırır. (kaynak:saglikmeydanı com)

Guava : Üzerine yapılan araştırmalarda göğüs büyütücü etkisi olduğu ortaya çıkmıştır. Bu da bize düzenli kullanım sonucunda doğal yoldan istediğimiz ölçülere kavuşma fırsatı tanıyor. (kaynak:bakimsitesi com)

Damiana : Özellikle cinsellikle ilgili depresyonlara ve korkulara karşı çok etkili bir bitkidir. Erkek ve dişi cinsel sistemlerini güçlendirir. Damiana kadınlar tarafından libido (cinsel arzu) güçlendiricisi ve cinsel soğukluğun (frijit) giderilmesi için kullanılır. (kaynak:bitkiseltedavi03 blogcu com)

Çemen Tohumu : Çemenotu tohumları yüksek oranlarda diosgenin (kadın cinsiyet hormonu östrojenin yarı sentetik formunu elde etmek için kullanılan kimyasal) içerir. Östrojenin başlıca iki etkisi göğüs büyümesiyle ilgilidir. Hormon, göğüs hücrelerinin büyümesine yol açar ve su tutulmasına neden olur. Gerçekten de, birçok kadının doğum kontrolü için aldığı ve östrojen içeren hapların yan etkileri. Göğüslerde büyüme hissi ve vücutta su toplanmasıdır. Çemenotu tozuyla göğüslere masaj yapmak denemeye değer bir başka yöntemdir. Çünkü göğüs dokuları bitkisel kimyasalları belli oranlarda emer. (kaynak:milliyet com tr)

Memeleri Büyütme Hareketleri

Memeleri Büyütme Egzersizleri – 1

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Destek için soğuk su veya buz kullanabilirsiniz. Soğuk su göğüs bölgesini daha iyi uyaracağı için daha kolay hissedebilirsiniz.

Bu hareket göğüslerinizin büyümesine yardımcı olacaktır. Bu masajı her iki göğsünüze veya küçük göğsünüze uygulamalısınız.

Avucunuzu göğsünüze, göğüs ucunuz göğüsünüzün tam ortasına gelecek şekilde yerleştirin.

Avucunuzun vücudunuzun iç kısmına doğru yavaş bir şekilde dairesel hareketlerle hareket yapın.

Bu hareketleri 4-5 dakika boyunca yapın.

Memeleri Büyütme Egzersizleri – 2

Bu koltuk altı masaj hareketi koltuk altında bulunan kasları harekete geçirerek göğüslerinizin daha dik ve büyük görünmesini sağlayacaktır. Bu hareketi iki göğüsünüzün koltuk altına veya küçük göğüsünüze yakın koltuk altına uygulayınız.

Kolunuzu dik bir vaziyette yukarı kaldırın.

Koltuk altınıza, göğüsünüzün iç kısmına doğru hareket edecek şekilde ovarak masajı uygulayın.

Memeleri Büyütme Egzersizleri – 3

Bu hareketi, kollarınızı düz bir şekilde bir duvara doğru dikerek kendinizi itip çekebilirsiniz veya hafif bir şekilde şınav hareketi yapabilirsiniz. Bu hareketlerle göğüsünüz de farkedilir bir değişim olacaktır.

Memeleri Büyütme Egzersizleri – 4

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Her iki göğüsünüzü birbirine yavaşça ve hafif bir şekilde bastırarak yaklaştırıp uzaklaştırın.

Bu hareketi 2-3 dakika boyunca uygulayın.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.