gogus-buyutme
Göğüs Büyütme Yöntemleri
6 Şubat 2017
göğüs-büyüten-yiyecekler
Göğüs Büyüten Yiyecekler
20 Şubat 2017

Göğüs Büyütme

gogus-buyutme

gogus-buyutme

Uzman Desteği Alın

Göğüs Büyütme

Göğüs Büyütme, Göğüs Büyütmek, Göğüs Büyütmek İçin Yöntemler, Göğüs Büyütme Yöntemleri, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makale.

Göğüs Büyütme Masajı Nedir Nasıl Yapılır?

Doğal yollarla göğüs büyütmek için en etkili yöntemlerden bir tanesi göğüs büyütme masajıdır. Masaj hareketlerini daha kolay hale getirmek için bilmediğiniz ürünleri kullanmak yerine bildiğiniz krem veya yağları kullanınız. Göğüs büyütme masajı hareketleri ile göğüsleriniz hem daha büyük hem de daha dik olacak.

Göğüs büyütme masajı hareket 1 ;

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün

Bu hareket göğüslerinizin büyümesine yardımcı olacaktır. Bu masajı her iki göğsünüze veya küçük göğsünüze uygulamalısınız.

Avucunuzu göğsünüze, göğüs ucunuz göğüsünüzün tam ortasına gelecek şekilde yerleştirin.

Destek için soğuk su veya buz kullanabilirsiniz. Soğuk su göğüs bölgesini daha iyi uyaracağı için daha kolay hissedebilirsiniz.

Avucunuzun vücudunuzun iç kısmına doğru yavaş bir şekilde dairesel hareketlerle hareket yapın

Bu hareketleri 4-5 dakika boyunca yapın.

Göğüs büyütme masajı hareket 2 ;

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Her iki göğüsünüzü birbirine yavaşça ve hafif bir şekilde bastırarak yaklaştırıp uzaklaştırın.

Bu hareketi 2-3 dakika boyunca uygulayın.

Göğüs büyütme masajı hareket 3 ;

Bu koltuk altı masaj hareketi koltuk altında bulunan kasları harekete geçirerek göğüslerinizin daha dik ve büyük görünmesini sağlayacaktır. Bu hareketi iki göğüsünüzün koltuk altına veya küçük göğüsünüze yakın koltuk altına uygulayınız.

Koltuk altınıza, göğüsünüzün iç kısmına doğru hareket edecek şekilde ovarak masajı uygulayın.

Kolunuzu dik bir vaziyette yukarı kaldırın.

Göğüs büyütme masajı hareket 4 ;

Bu hareketi, kollarınızı düz bir şekilde bir duvara doğru dikerek kendinizi itip çekebilirsiniz veya hafif bir şekilde şınav hareketi yapabilirsiniz. Bu hareketlerle göğüsünüzde farkedilir bir değişim olacaktır.

Göğüs Büyüten Yiyecekler

Göğüs büyütmek için, akla gelen doğal yöntemlerden biri göğüs büyüten yiyecekler, diğeri de masaj hareketleridir. Göğüslerinde sarkma veya asimetrik görünümü (göğüslerden birinin büyük diğerinin küçük olması gibi) problemleri olan bayanlar çeşitli yiyeceklerle, masaj ve egzersiz hareketleri ile göğüs dokularını büyüterek güzelleştirebilirler. Yeterli bir büyüklükte ve daha iyi görünümlü göğüslere sahip olmak için illaki estetik göğüs büyütme ameliyatı olmak gerekmiyor.
Doğal yöntemlerle göğüs büyütmek mümkündür bunun için hangi besinleri tüketmeniz gerekiğini bilmelisiniz. Sağlık uzmanları göğüs büyümesi için hangi besinleri tüketmeniz gerektiğini açıkladı. Vitamin ve mineral gibi bazı besinler kadınlık hormonunu salgılamaya yardımcı olarak göğüslerin büyümesinde etkili olmaktadir.

Büyük ve daha güzel görünümlü göğüslere sahip olmak için tüketilmesi gereken gıdalar şunlardır :

Meme büyüsümesini arttırmak için tavuk bagetini tüketin.

Büyük göğüsler için soya ve süt ürünleri tüketmek daha faydalıdır. Birgün soya peyniri, ertesi gün soya sütü kullanın.

Arpa, keten tohumu ve akdarı meme büyüsümesini ; kabak, ayçiçek ve anason tohumları da memelerdeki gelişimi uyarır.

Vücut kıvrımlarının gelişimi için havuç, domates, barbunya, karnabahar, pancar, brokoli, salatalık, Brüksel salatası, mercimek, soğan, yeşil fasulye, nohut, soğan, börülce, kereviz ve bezelye tüketmek faydalıdır.

Daha dolgun göğüslere sahip olmak için kavun, armut, elma, kiraz, üzüm ve şeftali gibi meyveler tüketin.

Meme sağlığı için zeytin, fasulye filizi, yulaf ezmesi, kuru erik, tam buğday, kahverengi pirinç ve buğday tohumunu tüketin.

Hintsafranı, rezene, zencefil, çemen otu, karanfil, çavdar ve rezene karışımının az miktarda kullanılması meme boyutunu arttırmada etkilidir.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.