göğüs-büyüten-yiyecekler
Göğüs Büyütmek İçin Yiyecekler
6 Şubat 2017
gogus-buyutme
Göğüs Büyütme
13 Şubat 2017

Göğüs Büyütme Yöntemleri

gogus-buyutme

gogus-buyutme

Uzman Desteği Alın

Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüs Büyütme Yöntemleri, Göğüs Büyütmek, Göğüs Büyütmek İçin Yöntemleri, Göğüs Büyütmek İçin Yiyecekler, hakkında yazılmış makale.

Göğüs Büyütme Masajı Nedir Nasıl Yapılır?

Doğal yollarla göğüs büyütmek için en etkili yöntemlerden bir tanesi göğüs büyütme masajıdır. Masaj hareketlerini daha kolay hale getirmek için bilmediğiniz ürünleri kullanmak yerine bildiğiniz krem veya yağları kullanınız. Göğüs büyütme masajı hareketleri ile göğüsleriniz hem daha büyük hem de daha dik olacak.

Göğüs Büyüten Yiyecekler

Göğüs büyütmek için, akla gelen doğal yöntemlerden biri göğüs büyüten yiyecekler, diğeri de masaj hareketleridir. Göğüslerinde sarkma veya asimetrik görünümü (göğüslerden birinin büyük diğerinin küçük olması gibi) problemleri olan bayanlar çeşitli yiyeceklerle, masaj ve egzersiz hareketleri ile göğüs dokularını büyüterek güzelleştirebilirler. Yeterli bir büyüklükte ve daha iyi görünümlü göğüslere sahip olmak için illaki estetik göğüs büyütme ameliyatı olmak gerekmiyor.

Doğal yöntemlerle göğüs büyütmek mümkündür bunun için hangi besinleri tüketmeniz gerekiğini bilmelisiniz. Sağlık uzmanları göğüs büyümesi için hangi besinleri tüketmeniz gerektiğini açıkladı. Vitamin ve mineral gibi bazı besinler kadınlık hormonunu salgılamaya yardımcı olarak göğüslerin büyümesinde etkili olmaktadir.

Büyük göğüsler için soya ve süt ürünleri tüketmek daha faydalıdır. Birgün soya peyniri, ertesi gün soya sütü kullanın.

Büyük ve daha güzel görünümlü göğüslere sahip olmak için tüketilmesi gereken gıdalar şunlardır :

Arpa, keten tohumu ve akdarı meme büyüsümesini ; kabak, ayçiçek ve anason tohumları da memelerdeki gelişimi uyarır.

Vücut kıvrımlarının gelişimi için havuç, domates, barbunya, karnabahar, pancar, brokoli, salatalık, Brüksel salatası, mercimek, soğan, yeşil fasulye, nohut, soğan, börülce, kereviz ve bezelye tüketmek faydalıdır.

Hintsafranı, rezene, zencefil, çemen otu, karanfil, çavdar ve rezene karışımının az miktarda kullanılması meme boyutunu arttırmada etkilidir.

Meme büyüsümesini arttırmak için tavuk bagetini tüketin.

Daha dolgun göğüslere sahip olmak için kavun, armut, elma, kiraz, üzüm ve şeftali gibi meyveler tüketin.

Meme sağlığı için zeytin, fasulye filizi, yulaf ezmesi, kuru erik, tam buğday, kahverengi pirinç ve buğday tohumunu tüketin.

Göğüs büyütme masajı 1. hareket ;

Bu hareket göğüslerinizin büyümesine yardımcı olacaktır. Bu masajı her iki göğsünüze veya küçük göğsünüze uygulamalısınız.

Destek için soğuk su veya buz kullanabilirsiniz. Soğuk su göğüs bölgesini daha iyi uyaracağı için daha kolay hissedebilirsiniz.

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Avucunuzun vücudunuzun iç kısmına doğru yavaş bir şekilde dairesel hareketlerle hareket yapın.

Bu hareketleri 4-5 dakika boyunca yapın.

Avucunuzu göğsünüze, göğüs ucunuz göğüsünüzün tam ortasına gelecek şekilde yerleştirin.

Göğüs büyütme masajı 2. hareket ;

Bu koltuk altı masaj hareketi koltuk altında bulunan kasları harekete geçirerek göğüslerinizin daha dik ve büyük görünmesini sağlayacaktır. Bu hareketi iki göğüsünüzün koltuk altına veya küçük göğüsünüze yakın koltuk altına uygulayınız.

Koltuk altınıza, göğüsünüzün iç kısmına doğru hareket edecek şekilde ovarak masajı uygulayın.

Kolunuzu dik bir vaziyette yukarı kaldırın.

Göğüs büyütme masajı 3. hareket ;

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Bu hareketi 2-3 dakika boyunca uygulayın.

Her iki göğüsünüzü birbirine yavaşça ve hafif bir şekilde bastırarak yaklaştırıp uzaklaştırın.

Göğüs büyütme masajı 4. hareket ;

Bu hareketi, kollarınızı düz bir şekilde bir duvara doğru dikerek kendinizi itip çekebilirsiniz veya hafif bir şekilde şınav hareketi yapabilirsiniz. Bu hareketlerle göğüsünüzde farkedilir bir değişim olacaktır.

Göğüs Büyütme Yöntemleri, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makaleyi okudunuz. Göğüs Büyütme Yöntemleri, hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.