Memeleri Büyütmek İçin Doğal Yöntemler
19 Nisan 2017
Göğüs Büyütücü Bitki Yağları
12 Haziran 2017

Ameliyatsız Göğüs Büyütme

gogus-buyutme

gogus-buyutme

Uzman Desteği Alın

Ameliyatsız Göğüs Büyütme

Ameliyatsız göğüs büyütme, ameliyatsız göğüs büyütme yolları, ameliyatsız göğüs büyütmenin yöntemleri gibi soruların tüm cevapları bu makalede.

Ameliyatsız göğüs büyütme yöntemleri hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. Ameliyatsız göğüs büyütme makalesinde bu yöntemleri 2 alanda inceleyeceğiz. Bunlar göğüs büyütme masajları ve ikinci olan ise göğüs büyüten bitkilerdir.

Göğüs Büyütme Masajları

Göğüs Büyütme Masajları – 1

Bu koltuk altı masaj hareketi koltuk altında bulunan kasları harekete geçirerek göğüslerinizin daha dik ve büyük görünmesini sağlayacaktır. Bu hareketi iki göğüsünüzün koltuk altına veya küçük göğüsünüze yakın koltuk altına uygulayınız.

Kolunuzu dik bir vaziyette yukarı kaldırın.

Koltuk altınıza, göğüsünüzün iç kısmına doğru hareket edecek şekilde ovarak masajı uygulayın.

Göğüs Büyütme Masajları – 2

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Destek için soğuk su veya buz kullanabilirsiniz. Soğuk su göğüs bölgesini daha iyi uyaracağı için daha kolay hissedebilirsiniz.

Bu hareket göğüslerinizin büyümesine yardımcı olacaktır. Bu masajı her iki göğsünüze veya küçük göğsünüze uygulamalısınız.

Avucunuzu göğsünüze, göğüs ucunuz göğüsünüzün tam ortasına gelecek şekilde yerleştirin.

Avucunuzun vücudunuzun iç kısmına doğru yavaş bir şekilde dairesel hareketlerle hareket yapın.

Bu hareketleri 4-5 dakika boyunca yapın.

Göğüs Büyütme Masajları – 3

Bu hareketi, kollarınızı düz bir şekilde bir duvara doğru dikerek kendinizi itip çekebilirsiniz veya hafif bir şekilde şınav hareketi yapabilirsiniz. Bu hareketlerle göğüsünüzde farkedilir bir değişim olacaktır.

Göğüs Büyütme Masajları – 4

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Her iki göğüsünüzü birbirine yavaşça ve hafif bir şekilde bastırarak yaklaştırıp uzaklaştırın.

Bu hareketi 2-3 dakika boyunca uygulayın.

Göğüs Büyütücü Bitkiler

Guava

Guava meyvesi, üzerine yapılan araştırmalarda göğüs büyütücü etkisi olduğu ortaya çıkmıştır. Bu da bize düzenli kullanım sonucunda doğal yoldan istediğimiz ölçülere kavuşma fırsatı tanıyor. (kaynak:bakimsitesi com)

Rezene

Rezene, vücuttaki östrojen seviyesini arttırarak meme dokusunun büyümesini sağlayan flavonoidler açısından yüksektir. (kaynak:ciltsitesi com)

Hatmi Çiçeği

Hatmi çiçeği, vücut direncini ve kadın hormonlarını dengeler. (kaynak:hurriyetaile com)

Çemen Tohumu

Çemen tohumu, yüksek oranlarda diosgenin (kadın cinsiyet hormonu östrojenin yarı sentetik formunu elde etmek için kullanılan kimyasal) içerir. Östrojenin başlıca iki etkisi göğüs büyümesiyle ilgilidir. Hormon, göğüs hücrelerinin büyümesine yol açar ve su tutulmasına neden olur. Gerçekten de, birçok kadının doğum kontrolü için aldığı ve östrojen içeren hapların yan etkileridir. Bu göğüslerde büyüme hissi ve vücutta su toplanmasıdır. Çemenotu tozuyla göğüslere masaj yapmak denemeye değer bir başka yöntemdir. Çünkü göğüs dokuları bitkisel kimyasalları belli oranlarda emer. (kaynak:milliyet com tr)

Damiana

Damiana, özellikle cinsellikle ilgili depresyonlara ve korkulara karşı çok etkili bir bitkidir. Erkek ve dişi cinsel sistemlerini güçlendirir. Damiana kadınlar tarafından libido (cinsel arzu) güçlendiricisi ve cinsel soğukluğun (frijit) giderilmesi için kullanılır. (kaynak:bitkiseltedavi03 blogcu com)

Yulaf Otu

Yulaf otu, vücut direncini artırır. (kaynak:saglikmeydanı com)

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.