Memeleri Büyütmek İçin Ne Yapmalı
21 Mart 2017
Göğüsler Nasıl Büyür Doğal Yolla
21 Mart 2017

Küçük Göğüsler Nasıl Büyür

göğüs-büyüten-yiyecekler

göğüs-büyüten-yiyecekler

Uzman Desteği Alın

Küçük Göğüsler Nasıl Büyür

Küçük göğüsler nasıl büyür, doğal yollarla göğüs nasıl büyür, göğüs nasıl dolgunlaştırılır. Küçük göğüsler nasıl büyür sorusu için yazılmış makale.

Küçük göğüsler nasıl büyür sorusuna yanıtları bu makalede bulabilirsiniz. Küçük göğüsler nasıl büyür sorusuna bu makalede doğal yolları anlatacağız. Medikal tedavi ve protez ameliyatları için estetik cerrahlarından bilgi alabilirsiniz.

İşte doğal yollarla göğüs nasıl büyür sorusunun cevapları.

Göğüs Büyütme Masajları

Göğüs Büyütme Masajları – 1

Bu koltuk altı masaj hareketi koltuk altında bulunan kasları harekete geçirerek göğüslerinizin daha dik ve büyük görünmesini sağlayacaktır. Bu hareketi iki göğüsünüzün koltuk altına veya küçük göğüsünüze yakın koltuk altına uygulayınız.

Kolunuzu dik bir vaziyette yukarı kaldırın.

Koltuk altınıza, göğüsünüzün iç kısmına doğru hareket edecek şekilde ovarak masajı uygulayın.

Göğüs Büyütme Masajları – 2

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Her iki göğüsünüzü birbirine yavaşça ve hafif bir şekilde bastırarak yaklaştırıp uzaklaştırın.

Bu hareketi 2-3 dakika boyunca uygulayın.

Göğüs Büyütme Masajları – 3

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Destek için soğuk su veya buz kullanabilirsiniz. Soğuk su göğüs bölgesini daha iyi uyaracağı için daha kolay hissedebilirsiniz.

Bu hareket göğüslerinizin büyümesine yardımcı olacaktır. Bu masajı her iki göğsünüze veya küçük göğsünüze uygulamalısınız.

Avucunuzu göğsünüze, göğüs ucunuz göğüsünüzün tam ortasına gelecek şekilde yerleştirin.

Avucunuzun vücudunuzun iç kısmına doğru yavaş bir şekilde dairesel hareketlerle hareket yapın.

Bu hareketleri 4-5 dakika boyunca yapın.

Göğüs Büyütme Masajları – 4

Bu hareketi, kollarınızı düz bir şekilde bir duvara doğru dikerek kendinizi itip çekebilirsiniz veya hafif bir şekilde şınav hareketi yapabilirsiniz. Bu hareketlerle göğüsünüzde farkedilir bir değişim olacaktır.

Göğüs Büyütmek İçin Bitkisel Otlar

Guava

Guava, üzerine yapılan araştırmalarda göğüs büyütücü etkisi olduğu ortaya çıkmıştır. Bu da bize düzenli kullanım sonucunda doğal yoldan istediğimiz ölçülere kavuşma fırsatı tanıyor. (kaynak:bakimsitesi com)

Çemen Tohumu

Çemenotu tohumları, yüksek oranlarda diosgenin (kadın cinsiyet hormonu östrojenin yarı sentetik formunu elde etmek için kullanılan kimyasal) içerir. Östrojenin başlıca iki etkisi göğüs büyümesiyle ilgilidir. Hormon, göğüs hücrelerinin büyümesine yol açar ve su tutulmasına neden olur. Gerçekten de, birçok kadının doğum kontrolü için aldığı ve östrojen içeren hapların yan etkileri. Göğüslerde büyüme hissi ve vücutta su toplanmasıdır. Çemenotu tozuyla göğüslere masaj yapmak denemeye değer bir başka yöntemdir. Çünkü göğüs dokuları bitkisel kimyasalları belli oranlarda emer. (kaynak:milliyet com tr)

Damiana

Damiana, özellikle cinsellikle ilgili depresyonlara ve korkulara karşı çok etkili bir bitkidir. Erkek ve dişi cinsel sistemlerini güçlendirir. Damiana kadınlar tarafından libido (cinsel arzu) güçlendiricisi ve cinsel soğukluğun (frijit) giderilmesi için kullanılır. (kaynak:bitkiseltedavi03 blogcu com)

Rezene

Rezenin içinde vücuttaki östrojen seviyesini arttırarak meme dokusunun büyümesini sağlayan flavonoidler açısından yüksektir. (kaynak:ciltsitesi com)

Yulaf Otu

Yulaf Otu, vücut direncini artırır. (kaynak:saglikmeydanı com)

Hatmi Çiçeği

Hatmi Çiçeği, vücut direncini ve kadın hormonlarını dengeler. (kaynak:hurriyetaile com)

Bu bitkiler kullanılarak elde edilen küre göğüs büyütmek için kür adı verilir. Bu kürleri kullanarak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.