Kücük Gögüsler İcin Bitkisel Cözümler

Gögüs Büyütme Bitkisel Krem
3 Nisan 2017
Göyüs Büyüten Bitkiler
3 Nisan 2017

Kücük Gögüsler İcin Bitkisel Cözümler

Uzman Desteği Alın

Kücük Gögüsler İcin Bitkisel Cözümler

Kücük Gögüsler İcin Bitkisel Cözümler, gögüs büyütme bitkisel yöntem, gögüs büyütme bitkisel yağlar. Kücük Gögüsler İcin Bitkisel Cözümler hakkında.

Kücük Gögüsler İcin Bitkisel Cözümler hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. Bu makalede Kücük Gögüsler İcin Bitkisel Cözümler sunan bitkileri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda gögüs büyütme egzersizlerini okuyabilirsiniz.

Gögüs Büyütücü Egzersizler

Gögüs Büyütücü Egzersizler – 1

Bu koltuk altı masaj hareketi koltuk altında bulunan kasları harekete geçirerek göğüslerinizin daha dik ve büyük görünmesini sağlayacaktır. Bu hareketi iki göğüsünüzün koltuk altına veya küçük göğüsünüze yakın koltuk altına uygulayınız.

Kolunuzu dik bir vaziyette yukarı kaldırın.

Koltuk altınıza, göğüsünüzün iç kısmına doğru hareket edecek şekilde ovarak masajı uygulayın.

Gögüs Büyütücü Egzersizler – 2

Bu hareketi, kollarınızı düz bir şekilde bir duvara doğru dikerek kendinizi itip çekebilirsiniz veya hafif bir şekilde şınav hareketi yapabilirsiniz. Bu hareketlerle göğüsünüzde farkedilir bir değişim olacaktır.

Gögüs Büyütücü Egzersizler – 3

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Her iki göğüsünüzü birbirine yavaşça ve hafif bir şekilde bastırarak yaklaştırıp uzaklaştırın.

Bu hareketi 2-3 dakika boyunca uygulayın.

Gögüs Büyütücü Egzersizler – 4

Bildiğiniz bir kremi veya yağı göğsünüze bir miktar sürün.

Destek için soğuk su veya buz kullanabilirsiniz. Soğuk su göğüs bölgesini daha iyi uyaracağı için daha kolay hissedebilirsiniz.

Bu hareket göğüslerinizin büyümesine yardımcı olacaktır. Bu masajı her iki göğsünüze veya küçük göğsünüze uygulamalısınız.

Avucunuzu göğsünüze, göğüs ucunuz göğüsünüzün tam ortasına gelecek şekilde yerleştirin.

Avucunuzun vücudunuzun iç kısmına doğru yavaş bir şekilde dairesel hareketlerle hareket yapın.

Bu hareketleri 4-5 dakika boyunca yapın.

Gögüs Büyütme Kremleri İçeriği

Çemen Tohumu

Çemenotu tohumları, yüksek oranlarda diosgenin (kadın cinsiyet hormonu östrojenin yarı sentetik formunu elde etmek için kullanılan kimyasal) içerir. Östrojenin başlıca iki etkisi göğüs büyümesiyle ilgilidir. Hormon, göğüs hücrelerinin büyümesine yol açar ve su tutulmasına neden olur. Gerçekten de, birçok kadının doğum kontrolü için aldığı ve östrojen içeren hapların yan etkileridir. Bu göğüslerde büyüme hissi ve vücutta su toplanmasıdır. Çemenotu tozuyla göğüslere masaj yapmak denemeye değer bir başka yöntemdir. Çünkü göğüs dokuları bitkisel kimyasalları belli oranlarda emer. (kaynak:milliyet com tr)

Guava

Guava, üzerine yapılan araştırmalarda göğüs büyütücü etkisi olduğu ortaya çıkmıştır. Bu da bize düzenli kullanım sonucunda doğal yoldan istediğimiz ölçülere kavuşma fırsatı tanıyor. (kaynak:bakimsitesi com)

Rezene

Rezenin içinde vücuttaki östrojen seviyesini arttırarak meme dokusunun büyümesini sağlayan flavonoidler açısından yüksektir. (kaynak:ciltsitesi com)

Yulaf Otu

Yulaf Otu, vücut direncini artırır. (kaynak:saglikmeydanı com)

Damiana

Damiana, özellikle cinsellikle ilgili depresyonlara ve korkulara karşı çok etkili bir bitkidir. Erkek ve dişi cinsel sistemlerini güçlendirir. Damiana kadınlar tarafından libido (cinsel arzu) güçlendiricisi ve cinsel soğukluğun (frijit) giderilmesi için kullanılır. (kaynak:bitkiseltedavi03 blogcu com)

Hatmi Çiçeği

Hatmi Çiçeği, vücut direncini ve kadın hormonlarını dengeler. (kaynak:hurriyetaile com)

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.